عطر جهان فوق العاده است که دائما تجدید می باشد است. در واقع، به منظور جذب مشتریان بیشتر خانه های لوکس بزرگ رقابت با ابتکار و خلاقیت. برای این کار، آنها تکامل خود رایحه معروف ترین تمایلات و خواسته های لحظه ای. اگر رایحه های جدید دائما ظاهر می شود، کلاسیک بزرگ عطر اغلب نسخه های متعددی از بوی خود است. بنابراین هر سال مخلوط revisits و جدیدی که به سیل بازار عطر است. این انتخاب گسترده آن همیشه آسان به بنزین که به نوبه خود نیست. به شما در این روشنگری، ما شما بالا پنج رایحه جدید برای زنان در سال 2018 ساخته اند.

1 – لباس کمی نور سیاه و سفید توسط گورلین


عطرهای زنانه


لباس کمی سیاه نور، عطر شیک هیپی

شروع میکنم با یکی از معروف ترین عطر عطر برای زنان: لباس سیاه کوچک گورلین. این بار او نشان می دهد او لباس ترین گاه به گاه و هیپی بیتی. لباس سیاه نور کمی غیرمتعارف تر از همیشه است. این آب با روح آفتابی کمی یکپارچهسازی با سیستمعامل و هنوز آنقدر مرسوم، مد روز است! گورلین تصمیم را از او لباس قلاب دوزی نمادین از سال 70 به ما در جدید ماجراهای زندگی می کنند.

بوی صورتی جدید لباس سیاه نور کوچک

در کنار عطر آن سهامداران، با ترکیبی ظریف و میوه ای از آب گیلاس و افزایش یافت. سپس گل رز فقط اجازه می دهد تا قدرت خود را کامل بیان. دل روشن دعوت به سفر, هر دو گل، میوه و بادام است. کوچک, سبک لباس سیاه و سفید در نهایت با پایه بیشتر صاف و براق به پایان می رسد.

2-بله من از Cacharel

هنگامی که رژ لب در عطر دعوت بله، من

به نوبه خود Maison Cacharel در تصمیم گرفته است برای ما تعجب با ايجاد عطر و ادکلن در شکل رژ لب. پس از همه، نماد زنانگی چه زیبا تر از این یکی است؟ Cacharel خود را به بازی اختلاس از اشیاء لنت و نه دریغ با صدای بلند ادعا می کنند که هدف این بود که عطر جدید خود را "شی ترین سمبل زن".

نفس تند بله من

اما پس از آن، چه بوی رژ لب می تواند بله من هستم Cacharel تبدیل به خصوص شجاعانه و اغوا کننده عطر. این همه با ترکیبی تازه و میوه ای از توت و نارنگی شروع می شود. قلب گل او در همین حال، با هم گل یاس، به ارمغان می آورد زنجبیل شکوفه و یاسمن. در نهایت، کل به پایان می رسد با شیری و پایه شربت صندل و کهربا. هل با این وجود نفس برق به این گروه اضافه می کند.

3 شب گنج به جنون Lancôme

شب گنج به جنون اعلام واقعی عشق

در Lancôme، زمان برای عشق و احساس و احساس است. اگر مجموعه ای در شب گنج همواره مترادف با عاشقانه، آن زمان این فرض مساله عشق تر است. به نظر می رسد شور زمین به دست آورده اند و گنج شب به جنون Lancôme معلوم می شود آب ویژه پر جنب و جوش وضع به هیجان واقعی آدرنالین در تمام بدن.

گنج شب به جنون بوی شرقی و اغوا کننده را ارائه می دهد.

ترجمه گنج شب به جنون به خصوص philanderer عطر، گرد هم آوردن بسیاری از گل سمبل عطر زنانه مانند گل یاس، گل صد تومانی و رز. طراوت ترنج توسط گرمای درخشان فلفل، نعناع هندی و وانیل counterbalanced. گنج شب به جنون استوار بر اساس صاف tonka حبوبات و کهربا.

4 – رقص با تنها تنها

رقص با تنها یک شعر بزمی برای جنبش

به طور معمول تنها Maison جهان رقص کلاسیک را به خود عطر جدید رقص با تنها الهام گرفته شده بود. آب این یک شعر بزمی برای جنبش و سبکی است. با این حال، او شکل جدیدی از زنانگی تر فرض و اغوا کننده از در گذشته ارائه می شود. زن خجالتی بسیار دور را فراموش کرده ام. در حال حاضر او رقصنده منجر شود!

رقص با تنها موج دار شدن خوراک شناس

رقص با تنها عطر جسمانی است که متصل به زنانگی گل به نفس حریص و شیرین است. این همه را با ترکیبی از macaroons و تمشک شروع می شود. سپس، قلب او خود را در دو گل یاس و گل افتاب گردان نشان میدهد. در نهایت، رقص با تنها بر اساس آب نارگیل وانیل و باقلا Tonka استوار است.

جدید نارنجک ویکتور & Rolf Flowerbomb شهد

در نهایت، به پایان این بالا پنج Flowerbomb شهد توسط Rolf & ویکتور او بوی ویژه اغوا کننده ارائه می شود. به عنوان نام این عطر نشان می دهد، آن است که همیشه خلاصه گل است. با این حال، بر خلاف اسلاف خود اورا خود را حتی بیشتر نفسانی است. Flowerbomb شهد عطر که caters به همه زنان به دنبال ذات enjôleuse برای شب است.

انفجار بویایی شهد Flowerbomb

به شما ارائه می دهیم این نفس bewitching، شهد Flowerbomb حلقه گل جدید متکی است. این بار دسته گل متشکل از شکوفه های نارنجی و osmanthus. همچنین با تنظیم جدید از باروت و blackcurrants آغاز می شود. طراوت و تازگی اولیه آن است که سپس پایه صمیمی تر و مرموز مواجه است. با او همه چیز ماده کنتراست و توازن است.

البته تمام این جدید عطر در حال حاضر فرقه ها در وب سایت در دسترس است. هر یک از آنها توسط ویال با زیبایی استثنایی برجسته شده است. جزئیات به شانس چپ و طراحی بسیار تمیز بطری خود بازتابی از خود عطر استثنایی است. هیچ کس هنوز نمی داند بقیه سال 2018 از نظر تازگی بویایی. به هر حال، این رایحه خصوص مرسوم، مد روز قبل را به طور گسترده ای در مورد آنها صحبت وعده. آنها در حال حاضر یکی از پیش بینی ترین آب سال هستند، و همه نقاط قوت خود را به قلب زنان واژگون شدن. پس کدام یک برای شما مناسب است?